Rémi Általános Iskola

Borotai Tagintézménye

Pályázatok

• EFOP 1.4.2.-16 (GYEP) Integrált térségi gyermekprogramok (Szakmai vezető: Perák Zsuzsanna)
  • EFOP 3.2.9-16-2016-00044 Óvodai és szociális segítő tevékenység „Segítsd, hogy segíthessen!” (Szakmai vezető: Zámbó Judit). Kifutott.
  • EFOP 3.9.2.-2017 BOROTA (Önkormányzat, szakmai vezető: Scherer Petra) Tanulmányi kirándulás, túrák, színházlátogatások.
  • EFOP 3.3.2-16 Kulturális intézmények a köznevelés eredményességért (Művészeti pályázat) (Szakmai vezető: Szabó Andrea). A pályázat megvalósulása az idén befejeződött mindkét intézményben. A foglalkozásokhoz szükséges anyagokat, eszközöket időben megkaptuk.
  • EFOP 1.5.3-16 – BOROTA - „Humán források fejlesztése térségi szemléletben” (Szakmai vezető: Rada Sarolta). Egészségnevelési hét, honismereti tábor, néptánc, úszásoktatás, prevenciós előadások. (Önkormányzati pályázat)