Egyedül Nem Megy Alapítvány

3./ Bírósági nyilvántartási száma: 03-01-0001032

4./ Adószám: 18356526-1-03

5./ Számlaszám: Takarékbank: 51100012-10000829-00000000

6./ Az alapítvány típusa: alapítvány (nyílt)

7./ Az alapítvány székhelye: 6445 Borota, Szent István u. 42.

8./ Az alapítvány céljai:

• Az iskola nevelési és oktatási célkitűzéseit biztosító tárgyi feltételek bővítése, javítása.
  • A tanulók szabadidős tevékenységének támogatása.

Az alapítványi célok megvalósítása érdekében az alapítvány feladatai:

1. Fejlesztési célú pályázatok figyelemmel kísérése és azok előkészítése, pályázati önerő biztosítása.
  2. Az oktató munkához nélkülözhetetlen taneszközök, felszerelések beszerzése.
  3. Szabadidős és művészeti programok szervezése, diák művészeti csoportok, illetve egyéni kezdeményezések támogatása.
  4. Hagyományőrző és teremtő művészeti törekvések támogatása.
  5. Az iskolaépület állagmegóvásához, esetleges fejlesztéséhez anyagi hozzájárulás biztosítása egyéb források (állami, önkormányzati, pályázati, stb.) bevonásával.
  6. A szociálisan hátrányos helyzetű diákok anyagi támogatása ösztöndíj, pályázat, eseti segély stb. formájában.
  7. A hátrányos helyzetű, illetve gyengébb képességű tanulók felzárkóztató oktatásának és tehetséges diákok eredményes felkészítésének segítése.

Kérjük, hogy anyagi lehetőségeikhez mérten támogassa alapítványunkat, ha céljainkkal egyetért.